Získej svůj zdroj klidu za 890 Kč

Hlavně Klid

Pociťujete často trému, vztek či strach?
Pak vám chybí
zdroj. Zdroj klidu!

Já svůj zdroj klidu použít umím. Naučím to i vás.

IMG_2398
Já a zdroj klidu

Myslela jsem si, že klid nedokážu ovládat

Nedokážete ovládnout své emoce, ve kterých by jste to potřebovali?

I já jsem se svými emocemi často bojovala. Než jsem pochopila, jak na to. Namísto boje jsem s emocemi začala pracovat

Mnoho let mě doprovázela tréma, když jsem měla promluvit před lidmi. Uvnitř mě se najednou cosi seklo a já nedokázala mluvit. Možná to byl i strach, který jsem vnitřně cítila. 

S dětmi pak přišlo i náročné období, ve kterém jsem často pociťovala vztek i strach. Rozhodla jsem se, že nechci, aby mě ty pocity ovládaly a začala to řešit. 

Vyhýbání se stresovým situacím nebylo řešení. Zjistila jsem, že mi něco chybí. Nějaký zdroj, který by mi dodával vnitřní klid.

V mém osobním růstu a praktikováním  NLP jsem se naučila techniku, pomocí které jsem si svůj zdroj klidu vytvořila. Dnes mi pomáhá jak v roli matky, tak v pracovní sféře. Když opravdu nechci, aby mě negativní emoce ovládaly, svůj zdroj si zapnu.

Vygenerovat si klid, když ho zrovna potřebujete, naučím i vás.

V čem zdroj klidu pomáhá
mně a mým klientům

"Každý den jsem se probouzela se stresem"

Každý den jsem se probouzela se stresem, co a jak zvládnu. Proto mi padl klid do oka. Technika je jednoduchá a Moniky provázení je uklidňující. Chvílemi jsem se ponořila až do meditace. Když jsem to zkusila znova sama, polil mě klid. 

- Petra b.

Co získáte s Hlavně klid.

Pochopení jednoho z principů, na kterých mozek pracuje.

Techniku, kterou vás provedu, budete moci ihned aplikovat do svého soukromého i pracovního života.

Budete si umět navodit pocit klidu kdekoliv a kdekoliv, aniž by to na vás kdokoliv poznal.

Bonus, který vám přijde na váš e-mail po 30ti dnech od zakoupení Hlavně klid. Rozšíří to, co se naučíte a posune vás zas o kus dál.
o čem je

HLAVNĚ KLID

Představte si, jak jdete na pracovní pohovor, obchodní schůzku, prezentaci nebo zkoušku a místo trémy či strachu, který negativně ovlivňuje vaše vystupování, cítíte klid

Takový klid, který z vás přímo sálá.

Jak byste se v takových situacích cítili? A hlavně jaké by byly výsledky vašeho vystupování? Získali byste vaši vysněnou práci, uzavřeli byznys či složili zkoušku spíše v silných emocích nebo v klidu?

Místo třesu v rukách i v hlase být stabilní a vystupovat v klidu, je základní schopností světově úspěšných lidí. Tuto schopnost můžete mít taky

V tomto on-line kurzu získáte za několik minut nástroj, který budete moci využit v jakékoliv životní situaci.

 Nejenže si budete moci z pohodlí domova technikou opakovaně procházet, ale ušetříte tím mnohonásobně to, co byste zaplatili při koučovacím sezení.

Touto technikou vybavuji většinu mých klientů při osobních konzultacích, kteří z ní profitují ve vztahových konfliktech i pracovní oblasti. Jedna klientka mi napsala: “Moni, kdybych věděla, že stačí tak málo k tomu, abych byla více v klidu, napsala bych ti už dřív. Nemusela jsem se tak dlouho stresovat.”

Také díky té klientce vznikl Hlavně klid. Aby se dostal k co nejvíce lidem.

S klidem se otevírají dveře i tam, kde se pod stresem mohly zdát zavřené. Otevírejte dveře klidu i novým možnostem.

Po 30 ti dnech vám v e-mailové schránce přistane bonus. Proč 30 dní? Dle mé praxe je to ideální doba na osvojení toho, co v Hlavně klid získáte. V bonusu se dozvíte, jak získané informace a schopnosti ještě ještě lépe zužitkovat. 

" Jednoduchá, ale velmi účinná technika, která mi v životě už nejednou pomohla"

Využívám ji hlavně při řízení, které mě dřív hodně stresovalo, nyní ho zvládám mnohem lépe.

Jsem nadšená, že se tohle téma dostane mezi více lidí.

- Nikola G.

Kdo jsem?

Jsem máma, manželka, podnikatelka, kreativní duše a milovnice kávy. Jsem holka, která vždycky makala, aby něčeho dosáhla. V tom makání jsem byla ale pěkně ztracená a vlastně jsem vůbec nevěděla, kam jdu. Když jsem na mé cestě životem potkala pořádný klacky pod nohama, posunulo mě to blíž. Blíž k tomu, co doopravdy chci. Blíž k tomu, kdo doopravdy jsem.

Začala jsem odhazovat staré mentální vzorce, které mi už nesloužily, pracovat na svém egu a poslouchat více svoji duši. Zabývám se myšlenkami v mojí hlavě a je mi ctí, že mohu nahlížet do myšlenek mých klientů. Překážky dokážu měnit na příležitosti a to samé předávám dál.
"Všechno co chceš, to dokážeš." To je motto, kterým se řídím a pocit, se kterým odchází mí klienti.

06

let mámou
dvou úžasňáků

70+

klientů
on-line i osobně

02

kávy za den
světle pražená
hlavně klid

není pro vás pokud

"Zasáhla mě velká vlna klidu a úlevy."

Úžasný! To bylo asi první slovo, co mě napadlo. Cítím se uvolněná a je super, že je to vlastně zásluha správného programování mysli. Myslím, že velké plus bylo, že tě znám osobně, takže už jen tvůj hlas, pohled na tebe a tvou krásnou pracovnu mi pomohl se uklidnit. To, co děláš, děláš skvěle Mončo! 

- Kamila H.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.