8týdenní

unikátní program 

(s)nové podnikání

 
Rozjeď své podnikání naplno a žij svobodný život
    • Chceš začít podnikat, ale nevíš jak?

    • Máš strach, že ztratíš spousty času zkoušením a nic z toho nebude?
    • Nebo už to nějakou dobu zkoušíš a nejsi pořád tam, kde sis na začátku vysnil/a?

    • Nevíš, jak tvořit obsah a komunikovat tak, abys generovala zisky?

    • A myslíš si, že k tomu, abys mohla začít podnikat, potřebuješ web a tisíce sledujících na sítích?

 

Pokud se v tom poznáváš, jsi na správném místě

Na začátku svého podnikání jsem měla úplně ty stejné pocity

Neměla jsem tušení, jak to dělat, ale zato jsem měla obrovskou touhu jít za svobodou. Navzdory všem strachům jsem měla dost odvahy vkročit do světa podnikání – studovala jsem to nejlepší ze světa osobního rozvoje a učila se od lidí, kteří v podnikání už uspěli.

Byla jsem tehdy na rodičovské dovolené a z posledních úspor jsem investovala do rozjezdu svého podnikání. 

Teď vím, co a kdy mám dělat a nic nezkouším.

Podnikám v tom, co mě absolutně naplňuje a ještě mi to skvěle vydělává. Mám jasnou strategii a v hlavě nastaveno, že všechno, co chci, to dokážu.

Žiju ve svobodě a v neomezených možnostech.

Velká svoboda je pro mě i to, že své klienty si vybírám.

Důkazem je i to, že jsem si na začátku podnikání nestihla zařídit ani IČO a klienti se mi začali ozývat sami.

Podnikání se stalo mým největším koníčkem a já si to samé přeju i pro tebe.

.

Proto jsem vytvořila unikátní program, který tě provede přes všechny překážky až do bodu, kdy budeš vydělávat svým snovým podnikáním.

 

PŘEDSTAV SI, ŽE...

 

jsi právě odpověděla na poslední zprávu a zaklapla počítač. Ani nemáš pocit, že jsi pracovala, prostě děláš to, co tě naplňuje, a máš za to královské peníze.

Klienti se ti už ozývají sami a chtějí s tebou spolupracovat. Cítíš hluboké naplnění, protože tvoříš hodnotu, která ti dává smysl a lidé ji milují.

Víš, co máš dělat. Víš, jak to máš dělat. Prodáváš s naprostou jistotou a lehkostí. Dnes máš hotovo a celé odpoledne patří jen tobě.

Sedíš na terase, usrkáváš svůj oblíbený čaj, slunce tě příjemně hřeje… a ty si najednou uvědomíš, žes to dokázala.

Žiješ svůj život naplno a díky finanční hojnosti máš neomezené možnosti.

Jaký je to pocit?

 

Chceš to taky? Můžeš.

 
Tohle se naučíš

Obsah (s)nového podnikání ve zkratce:

Příprava, aby tě nic nebrzdilo

 Na začátku tě čeká rozčísnutí hned několika mindsetových záležitostí. Zanalyzuješ si, zda ve tvém myšlení nejsou zaměstnanecké znaky, které by tě brzdily v růstu. Vytvoříš si osobní vizi, která tě bude provázet celým programem (čti životem).

 

Mindset, mindset a zase mindset

Správné nastavení myšlení je základním stavebním kamenem pro úspěch. Budeme se mu společně věnovat po celou dobu programu. Čeká tě spousta velice přínosné práce na mindsetu, která tě posune jak v podnikání, tak v životě. Odhalíš, jakou roli hraje v tvém podnikání ego a jak denně pracovat se svými limity.

 

Tvé unikátní niche

Velice detailně se pověnujeme tvému tématu podnikání a tvým klientům. Abys věděl/a, co nabízíš a komu to nabízíš. Ukotvíš se ve své expertize tak, aby sis nabídkou tvých služeb/produktů byla jistá. Projdeš si prakticky technikou, která ti pomůže se rozhodnout v tom, jaké téma tvého podnikání zvolit. 

 

 Jak začít a vybudovat podnikání i bez webu

Na začátku je nutné nastavit několik věcí, které tě budou jistit na cestě za tvým snem. Uděláš si průzkum trhu, ve kterém se chceš pohybovat. Budeš vědět, jak si nastavit své vlastní cíle a jak s cíli pracovat a efektivně jich dosahovat. Vytvoříš si svůj byznys plán- jinak. Sestavíš si tvoji nabídku, která s tebou bude v souladu a tvoji zákazníci z ní budou nadšeni. Dozvíš se, jak podnikat bez webu. Naučíš se, jak plnit tvoji e-mail databázi hodnotnými kontakty.

 

Cenotvorba a money mindset

 podíváme se na zoubek tomu, jak to máš s penězi. Jaký k nim máš vztah. Jaká přesvědčení tě limitují v tom říkat si ceny, které opravdu chceš? O čem si myslíš, že je drahé a proč to tak máš? Nastavíš si svoji cenu, za kterou budeš chtít prodávat ty. Osvobodíš se od toho, co by „se mělo“. Pochopíš principy výdeje a příjmu peněz, které tě povedou za výdělky.

Sociální sítě jednoduše

Naučíš se používat sociální sítě v prospěch tvého byznysu. Budeš vědět, jak tvořit obsah tak, aby se ze sledujících stávali zákazníci. Naučím tě, jak komunikovat svoji nabídku a cítit se u toho skvěle. Zjistíš, co opravdu potřebuješ k tomu, abys mohla začít podnikat.

Prodej a komunikace s radostí

Podnikání bez prodeje není podnikání. Cílem podnikání je rozhodně výnos, který však nebude nijak krkolomný. Naučíš se komunikovat s lehkostí, prodávat své služby/produkty s jistotou a nebudeš si u toho připadat, že tím někoho otravuješ. Prostě a jednoduše si zamiluješ prodej. Navíc si osvojíš techniky, které ti v následné spolupráci s tvými klienty pomůžou navázat příjemnou a uvolněnou komunikaci.

Teď si představ sebe za 8 týdnů

Po absolvování programu tohle umíš:

Pro koho to je?

Pro ty, kteří...

Pro koho to není?

Pro ty, kteří...

Jsi připravena začít si plnit své vize? 

Těším se na tebe v programu.

(s)nové podnikání 

 
 
 

8 online modulů:

Videa

Workbooky (pracovní listy)

Stop strachu– extra modul plný hodnotných technik, které tě naučí, jak pracovat se strachem.

NLP techniky prakticky

Ostatní studijní materiály

Všechny budoucí aktualizace 

Podpůrná facebooková skupina (odpovědi na dotazy, brainstormingy, živá vysílání) 

 

bonusy 

Hlavně klid– technika, ve které si nainstaluješ svůj vnitřní klid. Bude se ti hodit v byznyse, na sítích i v životě.

Moje osobní zkušenosti s danými tématy- sdílet s tebou budu úspěchy i neúspěchy. Bez obalu.

Co dělat, když přijde krize? 

Motivační nákop, který tě vystřelí, když to budeš potřebovat.

Základy online podnikání– zjistíš, jak jednoduše podnikat online bez webu.

 

Přidej se k podnikatelkám, které už si plní své sny 

 

„Tenhle kurz byla moje nejlepší investice v životě"

Podařilo se mi konečně spojit si duši, mysl a podnikání dohromady. Monika je stručná, jde přímo k věci a velmi příjemně vysvětluje informace. Taky je zde od ní fakt upřímný zájem a sama od sebe mě kontaktovala, jak mi to jde a zda nepotřebuju s něčím pomoci, což mě velmi mile překvapilo. A jako třešničku bych uvedla možnost brainstormingu ve FB skupině, který mě posunul o velký kus dopředu během chvilky.

- Helena D.
průvodkyně osobním rozvojem

Získala jsem své první snové klienty"

Chvílemi tomu ještě nemůžu uvěřit, ale získala jsem své první snové klienty a skutečně podnikám. Je to velká změna mindsetu, radost z vnitřní svobody, z vlastní tvorby ze všeho nového, co jsem během pár týdnů mohla zažít.

- Radka H.
videoTvůrkyně

(S)nové podnikání mi změnilo život"

Naučila jsem se na podnikání nahlížet z úplně jiného úhlu. Více si vážím sama sebesvého času a toho co umím. Už se nestydím říct si o peníze, nevadí mi odmítnout zakázku, která mi nedává smysl. Neohlížím se na to, co by na to řekli ostatní, ale jdu za svým snem. Když se na něčem zaseknu, vím jaké otázky si položit, abych našla cestu nebo poprosím Monču o její pohled na věc a ta mi vždy otevře oči.

- VerOnika š.
majitelka značky s vlastním dětským oblečením

Když jsi dočetla až jsem, možná máš ještě otázky

 
 
 

V čem se (s)nové podnikání liší od ostatních programů?

Snoubí strategické podnikání a prakticky provází transformací mysli. Povede tě přes překážky k příležitostem. Porosteš v byznyse i v životě. Bez zbytečných okecávaček a omáček. V čem dalším je unikátní? Na to už musí přijít každý sám.

 

Nemám s podnikáním ještě žádné (nebo minimální) zkušenosti, je tento program pro mě?

Ano, tento program je pro tebe, i pokud jsi podnikáním nepolíbená. Provedu tě krok za krokem. Od pevně postavených základů, které ti pomůžou k úspěšným prodejům. Program je pro tebe i v případě, že si nejsi jistá svým oborem či tématem podnikání.

 

Už nějakou dobu podnikám, ale cítím, že se potřebuji posunout. Je tento program pro mě?

Pokud podnikáš už nějakou dobu a ještě se ti za tu dobu tvé podnikání nerozjelo natolik, abys pocítila úspěch, pak je tento program pro tebe.

Pokud už jsi dosáhla úspěchu ve formě konstantních prodejů (se kterými jsi byla spokojená) a chtěla by ses posunout na další level, napiš mi e-mail na tady@monikakuklikova.com, ráda s tebou tvou situaci zkonzultuji a poradím, zda je program pro tebe, nebo najdeme jiné řešení.

 

Je program vhodný pro můj obor?

Program je pro tebe vhodný, pokud podnikáš v:

1) jakýchkoliv službách (koučuješ, konzultuješ, pečuješ, tvoříš, píšeš, masíruješ, fotíš, točíš nebo jakkoliv pomáháš),

2) prodáváš vlastní výrobky (vyrábíš, šiješ, pečeš nebo jakkoliv tvoříš).

Pro tvou představu programem prošly ženy, které se zabývají např.: koučováním, videotvorbou, šitím dětského oblečení, psaním knih.

 

Jak je program koncipovaný?

V programu tě čeká celkem 8 modulů . Tyto moduly jsou velice praktické (nejspíš už jsi mě prokoukla a víš, že nemám ráda žádnou omáčku). Každý modul obsahuje několik videí s konkrétními návody a detailně propracované pracovní listy. Zároveň jsem pro tebe do programu připravila modul, který nenajdeš nikde jinde. Jedná se o více než 7 praktických technik, které ti pomůžou zbavit se negativních emocí, strachů a obav.

 

Kolik času mi program zabere?

Program je koncipovaný na 8 týdnů. Tempo si můžeš přizpůsobit dle svých časových možností. Ze zkušenosti s klientkami, které si již programem prošly, doporučuji mu věnovat 1 hodinu denně.

 

Je v průběhu programu podpora?

Ano, ano, ano. Mým záměrem je být ti po boku, kdykoliv to budeš potřebovat. A samozřejmě i v případě, když se zasekneš a nebudeš vědět, kam dál. Proto je k programu facebooková skupina, ve které se mě můžeš kdykoliv na cokoliv zeptat. A když říkám kdykoliv, tak myslím i po dokončení tohoto programu.

 

Jak dlouho mi program zůstane?

Program už ti zůstane napořád. Dokud bude existovat moje online podnikání. Garantuji 2 roky od zakoupení. Aktualizace v programu jsou také součástí.

Máš hlavu plnou velkých snů? 

Pojď je zrealizovat. Začít můžeš právě teď

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.